با ثبت نام و حضور در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکامپ؛

فرصت عرضه دستاوردهای شرکت‌های خلاق فراهم شد

thum-cb6b0680f89ee4b0d06-74987 130464 شرکت های خلاق و نوآور می توانند با ثبت نام در سایت الکامپ 25 و حضور در این نمایشگاه دستاوردهای فناورانه خود را در این نمایشگاه عرضه کنند .
به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ،شرکت های خلاق مطابق سال گذشته می توانند از 50 درصد تخفیف تا سقف 20 میلیون ریال، جهت اخذ غرفه و یا کانتر جهت حضور در این نمایشگاه برخودار شوند . شرکت های خلاق پس از انجام ثبت نام و حضور در این رویداد، با ارائه مستندات حضور، می توانند وجه حمایتی خود را دریافت کنند.

پیش ثبت نام بزرگترین رویداد فناوری-تجاری کشوراز دوم اردیبهشت ماه در سامانه iran-elecomp.com آغاز شده است. همچون ادوار گذشته اولویت در پیش‌ثبت‌نام در جانمایی و اختصاص غرفه موثر خواهد بود.


متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر از قبیل روند ثبت نام و تعرفه ها به نشانی http://iran-elecomp.com/ مراجعه کنند .


نمایشگاه الکامپ در عرصه طراحی، ساخت و تولید و پشتیبانی از محصولات، خدمات، محتوا و راهکارهای صنایع الکترونیکی، کامپیوتر و دیجیتال در اقتصاد ایران و بزرگترین رویداد فناوری کشور است. الکامپ همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست‌اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.


نمایشگاه الکامپ، آوردگاهی است که سالانه ذینفعان توسعه و تحول اقتصاد دیجیتال با بررسی فرصت‌های بازار به جایگاه‌سازی محصولات و خدمات خود پرداخته و عملکرد سالانه خود را در معرض دید و داوری مشتریان و استفاده‌کنندگان قرار می‌دهند تا با تحریک تقاضای بازار به تعمیق و گسترش اقتصاد کشور یاری رسانند.


دستیابی به اقتصاد دانش‌بنیان و عمق‌بخشی به اقتصاد زیست‌بوم فناوری کشور، جز با مشارکت فعال تمامی ذینفعان اقتصاد و تحول دیجیتال در حوزه‌های مختلف الکترونیک، کامپیوتر (سخت‌افزار و نرم‌افزار) و حضور مقتدرانه بازیگران بخش‌های مختلف اقتصادی، صنعتی و خدماتی کشور محقق شدنی نیست.
سازمان نظام صنفی رایانه‌ای با انتخاب شعار راهبردی #آینده_بهتر امیدوار است تا با برگزاری هرچه باشکوه‌تر بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ در تاریخ 27 تا 30 تیر ماه 1398 و حضور موثر تمامی فعالان این حوزه موجبات پیشرفت صنعت و سربلندی کشور فراهم آید. 

 

 

رویدادهای پیش رو

26 تا 31 اردیبهشت ماه 1398
27 تا 30 تیرماه 1398

 


 

معرفی شرکت ها: شرکت دانش بنیان تحقیقات صنعتی آفتابگردان تابان شرق