مرکز فن بازار ملی معاونت علمی برگزار می‌کند؛

پاویون شرکت‌‌های دانش‌بنیان و فناور نمایشگاه خودرو تهران

thum-95903ee57ba7aa24a65-00000000 120207 مرکز فن‌بازار ملی معاونت‌علمی از شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور دعوت کرد در پاویون تخصصی در سومین نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران حضور پیدا کنند.
به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، مرکز فن بازار ملی معاونت‌علمی با همکاری گروه خودرو سازی سایپا پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور را در سومین نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران برگزار می‌کند. 
در این پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور منتخب حضور پیدا کرده و به عرضه محصولات خود با محور‌های اعلام شده به گروه‌های خودروسازی و قطعه‌سازان بزرگ کشور می‌پردازد.

همچنین كارگزار تبادل فناوری شبکه فن‌بازار ملی معاونت‌علمی نیز برای تسهیل مذاکرات و تفاهم‌های تجاری منجر به توسعه بازار محصولات شركت‌های دانش‌بنیان در این رویداد حاضر است.

محورهای تخصصی پاویون دانش‌بنیان مجموعه انتقال و قدرت؛ مجموعه برق و الکترونیک؛ مجموعه‌های جانبی موتور؛ مجموعه تعلیق ، فرمان و چرخ‌ها؛ مجموعه مکانیزم‌های متصل به بدنه؛ هوشمندسازی خودرو است.

مخاطبین پاویون  شركت‌های‌ دانش‌بنیان و فناور؛ شركت‌های عضو پارك‌ها و مراكز رشد فناوری؛ شرکت‌های صنعتی بزرگ فعال در حوزه مرتبط هستند.  با توجه به تخصصی بودن این رویداد و محدودیت ظرفیت پذیرش، انتخاب شركت‌های متقاضی حضور در پاویون، پس از ارزیابی متقاضیان براساس مدارك و مستندات ارسال شده، انجام شده و نتیجه به شركت‌های منتخب اعلام می‌شود.

پایون خودروسازی سایپا  با عرضه فناوری‌ها و نوآوری‌ها توسط مرکز فن بازار ملی معاونت علمی با همکاری گروه خودرو‌سازی سایپا 18 تا 21 دی‌ماه همزمان با سومین نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران  در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار می‌شود.

 

 

رویدادهای پیش رو

26 تا 31 اردیبهشت ماه 1398
27 تا 30 تیرماه 1398

 


 

معرفی شرکت ها: شرکت دانش بنیان تحقیقات صنعتی آفتابگردان تابان شرق