فرصت حضور در شبکه بزرگ فناوری ایران فراهم شد

thum-d9093a9ecc98417fa8f-8946 116451 فرصت حضور شركت‌ها و تیم‌های نوپاي فعال در حوزه‌های فناوری و الكترونيك، فناوري اطلاعات و ارتباطات، مكانيك پيشرفته و مکاترونیک، تجهيزات پزشكي، پرینترهای سه‌بعدی و تولید دیجیتال شبکه بزرگ فناوری ایران فراهم شد. 
به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری؛ سید علی هزاوه مدیر مرکز رشد فناوری نخبگان از آغاز دور جدید ثبت‌نام متقاضيان عضويت در مركز رشد فناوري نخبگان خبر داد و گفت: این مرکز با داشتن شبكه گسترده همكاران(خصوصي و دولتي) و با ارائه امكانات و خدمات پشتيباني، هدايت و نظارت بر روند پیشرفت واحدهاي فناوري عضو و همچنین ارائه خدمات تخصصي و تخصيص فضاي استقرار، روند تجاری‌سازی طرح‌ها را تسریع می‌کند.

وی افزود: به همین منظور فراخوان پذيرش متقاضيان عضويت در مركز رشد فناوري نخبگان‌ پارک فناوری پردیس از ابتدای آذرماه سال جاری آغاز شد.

مدیر مرکز رشد فناوری نخبگان گفت: وجود تيم کاری کارآفرین، متخصص و باانگیزه، طرح باقابلیت تجاری‌سازی و برنامه كاري منسجم از الزامات عضويت در مركز رشد است.

هزاوه در ادامه در خصوص مراحل پذیرش متقاضيان اعلام كرد:  صاحبان طرح با تكميل و ارسال فرم اوليه تقاضاي عضويت، و با ارائه اطلاعاتي در مورد تيم كاري و طرح موردنظر، در فرآيند عضويت قرار مي‌گيرند و در صورت تأیید اوليه طرح، جلسه مصاحبه به‌صورت اختصاصی برگزار مي‌گردد تا طرح‌ها از جنبه‌هاي بازار و فني مورد تأیید قرار گيرد.
بر اساس این گزارش؛ شركت‌ها و تیم‌های نوپاي فعال در حوزه‌های فناوری‌برق و الكترونيك، فناوري اطلاعات و ارتباطات، مكانيك پيشرفته و مکاترونیک، تجهيزات پزشكي، پرینترهای سه بعدی و تولید دیجیتال مي‌توانند درخواست خود را از طريق سايت مرکز رشد فناوری نخبگان به آدرس www.techelite.ir براي اين مركز ارسال کنند.

 

رویدادهای پیش رو

26 تا 31 اردیبهشت ماه 1398
27 تا 30 تیرماه 1398

 


 

معرفی شرکت ها: شرکت دانش بنیان تحقیقات صنعتی آفتابگردان تابان شرق