در راستای برگزاری دوره هفتم برنامه تجاری‌سازی فناوری نانو؛

طرح‌های فناوران و شرکت‌های فعال حوزه نانو حمایت می‌شود

thum-886df74f8e9230a5c99-230 113995 ستاد توسعه فناوری نانو معاونت علمی دوره هفتم برنامه تجاری‌سازی فناوری نانو را برگزار می‌کند. 
به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ستاد توسعه فناوری نانو معاونت علمی، در راستای حمایت از تجاری‌سازی دستاوردهای حوزه فناوری نانو، از طرح‌های فناوران و شرکت‌های فعال در این حوزه، در قالب برنامه تجاری‌سازی فناوری نانو (نانومچ) حمایت می‌کند. 

برنامه نانومچ، با رویکرد حمایت از طرح‌های به‌ نمونه اولیه رسیده در حوزه فناوری نانو، در هر سال طی فراخوان هایی، اقدام به دریافت طرحهای متقاضیان می کند. فناوران، شرکت‌های نوپا، پژوهشگران و جامعه دانشگاهی، بعنوان طرف عرضه و شرکت‌های صنعتی و سرمایه‌گذاران خطرپذیر و مستقل، بعنوان طرف تقاضا، از جمله مخاطبان این برنامه هستند.

درخواست‌های دریافتی، بر اساس معیارهای ارزیابی برنامه، از جمله قابلیت تجاری شدن و توسعه بازار، فنی و نانومقیاس، نوآوری و همچنین پتانسیل تیم فناور برای پیشبرد طرح، ارزیابی می‌شوند. طرح‌های پذیرفته شده در برنامه، طی بازه‌ زمانی مشخصی که برای هر طرح متناسب با سطح آن متفاوت است، از امکانات و زیرساخت‌های در دسترس بهره می‌برند تا بتوانند نمونه اولیه خود را توسعه داده و آماده ورود به صنعت کنند.
این طرح‌ها، ضمن بهره‌مندی از خدمات و حمایت‌های نانومچ برای توسعه کسب و کار خود، پس از اتمام فرآیند توسعه محصول نیز امکان استفاده از سایر حمایتها و امکانات ستاد نانو برای توسعه بازار را خواهند داشت.

ارزیابی طرح‌های ثبت شده، بر اساس زمان ثبت در سامانه، در اولویت زمانی مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت. متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانند از طریق پست الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید یا شماره تلفن 66523602-۰۲۱ (داخلی 3)، با دبیرخانه برنامه تماس بگیرند.
ثبت نام برای هفتمین دوره نانومچ که به همت ستاد توسعه فناوری نانو معاونت علمی برگزار می شود تا تاریخ 21 آبانماه ادامه خواهد داشت. متقاضیان حضور در برنامه، می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت برنامه، از طریق لینک ثبت طرح، نسبت به ثبت طرح خود اقدام کنند.

 

رویدادهای پیش رو

26 تا 31 اردیبهشت ماه 1398
27 تا 30 تیرماه 1398

 


 

معرفی شرکت ها: شرکت دانش بنیان تحقیقات صنعتی آفتابگردان تابان شرق