همزمان با برگزاری نخستین جشنواره ایده، رویداد کارآفرینیانه، نمایشگاه و هم‌اندیشی شرکت‌های دانش بنیان؛

زمینه تجاری‌سازی محصولات دانش‌بنیان در حوزه آب فراهم می‌شود 

thum-205e285282b706fb2d6-12336 110898 در راستای برگزاری نخستین جشنواره ایده، رویداد کارآفرینانه،  نمایشگاه و هم‌اندیشی شرکت‌های دانش بنیان؛ ضمن بسترسازی برای اجرایی سازی ایده‌های برتر و قابل اجرا، سه حوزه نمایشگاه، هم‌اندیشی شرکت‌های دانش بنیان و رویداد کارآفرینانه مورد بررسی قرار می‌گیرد. 

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری؛ بر اساس این گزارش؛ با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های آب، خشک‌سالی، فرسایش و محیط‌زیست معاونت علمی؛ در راستای برگزاری نخستین جشنواره ایده، رویداد کارآفرینانه، نمایشگاه و هم‌اندیشی شرکت‌های دانش بنیان بر روی سه بخش نمایشگاه، هم‌اندیشی شرکت‌های دانش بنیان و استارت آپ ویکند تاکید می‌شود. 

رویداد کارآفرینانه

در بخش رویداد کارآفرینانه ویکند این جشنواره بررسی ایده ها و انتخاب ده ایده برتر توسط داوران صورت می‌گیرد، همچنین تیم های متشکل از طراحان ایده، متخصصین کسب‌وکار، برنامه نویسان و گرافیست ها، سرمایه‌گذاران تشکیل می‌شوند. این مرحله در روز نخست صورت می‌گیرد و در روز دوم شرایط برای همکاری تیمی گرو ها به منظور خلق مدل کسب‌وکار فراهم می‌شود و در نهایت در روز آخر ایده‌های برتر توسط داوران انتخاب می‌شوند.

نمایشگاه

 شرکت های دانش بنیان متقاضی غرفه میتوانند پیش ثبت‌نام برای تخصیص غرفه را  از طریق تکمیل و ارسال کاربرگ تقاضای غرفه به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید انجام دهند. لازم به ذکر است شرایط دریافت غرفه پس از ارزیابی داوران به متقاضیان حائز شرایط، اطلاع‌رسانی خواهد شد(کاربرگ تقاضای غرفه در وبگاه ستاد در منوی نمایشگاه قرار دارد).

هم اندیشی شرکت های دانش بنیان
 مراسم هم اندیشی شرکت های دانش بنیان در یک روز کاری و با موضوعیت شناسایی، دسته‌بندي، اولويت‌بندي و بررسي مسائل و مشكلات شركت‌هاي دانش‌بنيان توسط متخصصان امر برگزار خواهد شد. لازم به ذکر است تمامی شرکت‌های دانش بنیان می-توانند با تکمیل و ارسال کاربرگ نظرخواهی به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  در برگزاری مفیدتر رویداد هم اندیشی کمک کند. (کاربرگ نظرخواهی در وبگاه ستاد در منوی هم‌اندیشی شرکت‌ها قرار دارد). 
بر اساس این گزارش؛ نخستین جشنواره ایده، رویداد کارآفرینانه و هم‌اندیشی شرکت‌های دانش‌بنیان به‌منظور بسط و توسعه فرهنگ ایده پردازی در حوزه آب، خشک‌سالی، فرسایش و محیط‌زیست و رفع و تعدیل چالش‌های موجود در این حوزه،  با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های آب، خشک‌سالی، فرسایش و محیط‌زیست معاونت علمی برگزار می‌شود. 

 

رویدادهای پیش رو

26 تا 31 اردیبهشت ماه 1398
27 تا 30 تیرماه 1398

 


 

معرفی شرکت ها: شرکت دانش بنیان تحقیقات صنعتی آفتابگردان تابان شرق