فرصت حضور در شبکه بزرگ فناوری ایران فراهم شد

thum-d9093a9ecc98417fa8f-8946 116451 فرصت حضور شركت‌ها و تیم‌های نوپاي فعال در حوزه‌های فناوری و الكترونيك، فناوري اطلاعات و ارتباطات، مكانيك پيشرفته و مکاترونیک، تجهيزات پزشكي، پرینترهای سه‌بعدی و تولید دیجیتال شبکه بزرگ فناوری ایران فراهم شد. 
به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری؛ سید علی هزاوه مدیر مرکز رشد فناوری نخبگان از آغاز دور جدید ثبت‌نام متقاضيان عضويت در مركز رشد فناوري نخبگان خبر داد و گفت: این مرکز با داشتن شبكه گسترده همكاران(خصوصي و دولتي) و با ارائه امكانات و خدمات پشتيباني، هدايت و نظارت بر روند پیشرفت واحدهاي فناوري عضو و همچنین ارائه خدمات تخصصي و تخصيص فضاي استقرار، روند تجاری‌سازی طرح‌ها را تسریع می‌کند.

وی افزود: به همین منظور فراخوان پذيرش متقاضيان عضويت در مركز رشد فناوري نخبگان‌ پارک فناوری پردیس از ابتدای آذرماه سال جاری آغاز شد.

مدیر مرکز رشد فناوری نخبگان گفت: وجود تيم کاری کارآفرین، متخصص و باانگیزه، طرح باقابلیت تجاری‌سازی و برنامه كاري منسجم از الزامات عضويت در مركز رشد است.

هزاوه در ادامه در خصوص مراحل پذیرش متقاضيان اعلام كرد:  صاحبان طرح با تكميل و ارسال فرم اوليه تقاضاي عضويت، و با ارائه اطلاعاتي در مورد تيم كاري و طرح موردنظر، در فرآيند عضويت قرار مي‌گيرند و در صورت تأیید اوليه طرح، جلسه مصاحبه به‌صورت اختصاصی برگزار مي‌گردد تا طرح‌ها از جنبه‌هاي بازار و فني مورد تأیید قرار گيرد.
بر اساس این گزارش؛ شركت‌ها و تیم‌های نوپاي فعال در حوزه‌های فناوری‌برق و الكترونيك، فناوري اطلاعات و ارتباطات، مكانيك پيشرفته و مکاترونیک، تجهيزات پزشكي، پرینترهای سه بعدی و تولید دیجیتال مي‌توانند درخواست خود را از طريق سايت مرکز رشد فناوری نخبگان به آدرس www.techelite.ir براي اين مركز ارسال کنند.

 

رویدادهای پیش رو

18 الی 21 دیماه 1397
5 الی 8 اسفندماه 1397
8 الی 10 اسفند 1397
4 و 5 اردیبهشت ماه 1398

 


 

معرفی شرکت ها: شرکت دانش بنیان تحقیقات صنعتی آفتابگردان تابان شرق