باهدف پرورش ایده‌های برتر در حوزه‌ آب؛ 

رویداد کارآفرینی فراگیر اوتر در حوزه آب برگزار می‌شود

thum-1cb20df002c9f60744f-000000 112631   در پی برگزاری رویداد کارآفرینی اوتر که باهدف یادگیری فرآیند کارآفرینی در زمینه آب و خشکسالی، شبکه ‎سازی و کمک به محیط‌زیست برگزار می‌شود، برترین‌های این رویداد توسط ستاد توسعه فناوری آب، خشکسالی، فرسایش و محیط‌زیست معاونت علمی حمایت می‌شوند. 

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری؛ "در پی برگزاری رویداد اوتر" که توسط گروه ایده‎ ناجی با همکاری کمیسیون ملی سازمان یونسکو ایران، پژوهشکده فناوری اطلاعات دانشگاه تربیت مدرس، وزارت صنعت معدن و تجارت و با حمایت آژانس بین‌المللی تبلیغات لبخند برگزار می‌شود، برترین‌های این رویداد،  توسط ستاد توسعه فناوری آب، خشکسالی، فرسایش و محیط‌زیست معاونت علمی حمایت می‌شوند.
این رویداد میزبان کارشناسان و اساتید حوزه‌ی آب باهدف یادگیری فرآیند کارآفرینی در این زمینه، شبکه‎سازی و کمک به محیط‌زیست خواهد بود و سرمایه‌گذاران بخش خصوصی و دولتی نیز در اختتامیه‌ی رویداد حضور خواهند داشت.
نخستین استارت آپ ویکند فراگیر حوزه آب، «استارت آپ ویکند اوتر» باهدف «پرورش ایده‌هایی که در حوزه‌ی آب دارای خلاقیت و نوآوری هستند»، 23 الی 25 آبان ماه سال جاری در دانشگاه تربیت مدرس در تهران برگزار می‌شود. 

 

رویدادهای پیش رو

26 تا 31 اردیبهشت ماه 1398
27 تا 30 تیرماه 1398

 


 

معرفی شرکت ها: شرکت دانش بنیان تحقیقات صنعتی آفتابگردان تابان شرق