با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی برگزار می‌شود؛

کارآفرینی اسلامی-قرآنی با «طلوع برکت»

thum-5872ce5a5d80ad95131-صب 112286 رویدادکارآفرینی «طلوع برکت» با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی 24 تا 26 مهرماه 97 برگزار می‌شود.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، رویداد کارآفرینی اسلامی-قرآنی «طلوع برکت» از مجموعه رویدادهای کارآفرینی جهان دانشگاهی، با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی، مهرماه سال جاری برگزار می‌شود.
محورهای برگزاری این رویداد شامل گردشگری و توریسم، اقتصاد و بانکداری اسلامی، هنرهای تجسمی، معماری و دکوراسیون داخلی، اسباب‌بازی و بازی‌های رایانه‌ای، سلامت و محصولات غذایی حلال، تولید محتوای چندرسانه‌ای، وب و اپلیکیشن، مد و لباس اسلامی است.

رویداد کارآفرینی اسلامی-قرآنی طلوع برکت با کارگاه آموزشی-تجربی 3 روزه کارآفرینی اسلامی-قرآنی همراه است. آموزش تجربه محور در راستای ایجاد یک کسب‌وکار اسلامی-قرآنی از جمله ویژگی‌های این رویداد است.
این رویداد کارآفرینی با برگزاری کارگاه‌های تخصصی متنوع با بهره‌گیری از اساتید مجرب همراه است. گواهینامه معتبر ارائه می‌کند و همچنین فرصت همکاری و بهره‌گیری از تجربیات کارآفرینان برتر را به همراه دارد.

رویداد کارآفرینی اسلامی-قرآنی طلوع برکت 24، 25 و 26 مهرماه 97 با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی برگزار می‌شود. در پایان این رویداد به تیم‌های برتر جوایزی نفیس اهدا می‌شود و این تیم ها در مرکز رشد قرآنی نیز مستقر خواهند شد.

 

رویدادهای پیش رو

26 تا 31 اردیبهشت ماه 1398
27 تا 30 تیرماه 1398

 


 

معرفی شرکت ها: شرکت دانش بنیان تحقیقات صنعتی آفتابگردان تابان شرق