با همکاری ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی؛

چهارمین جشنواره ملی اسباب‌بازی برگزار می‌شود

thum-6ce3ae9fe031971b76b-41033 112274 چهارمین جشنواره ملی اسباب‌بازی و نمایشگاه عرضه دست‌آوردهای این حوزه با رویکرد حمایت از تولید ملی با شعار «تمرین زندگی» با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی برگزار می‌شود.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، چهارمین جشنواره ملی اسباب‌بازی و نمایشگاه عرضه دست‌آوردهای این حوزه با رویکرد حمایت از تولید ملی با شعار «تمرین زندگی» با همکاری ستاد توسعه فناوری‌های نرم  و هویت‌ساز معاونت علمی 26 تا 30 آبان 1397 در تهران برگزار می‌شود.
تمامی تولیدکنندگان حوزه اسباب‌بازی که شرایط لازم را دارا باشند می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی انجمن تولید کنندگان اسباب بازی و مطالعه قوانین و مقررات و مشاهده نقشه کلی نمایشگاه، فرم درخواست و اعلام حضور خود را تکمیل و دست‌آوردهای خود را در این نمایشگاه تخصصی عرضه کنند.
تولیدکنندگانی که تمایل به شرکت در این نمایشگاه را دارند باید دارای دست‌کم یک مجوز تولید یا یک گواهی ثبت محصول در شورای نظارت بر اسباب‌بازی و عضو انجمن تولیدکنندگان اسباب‌بازی ایران باشند.
این نمایشگاه با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، ستاد توسعه فن‌آوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی، وزارت آموزش‌وپرورش و انجمن تولیدکنندگان اسباب‌بازی ایران در مرکز آفرینش‌های فرهنگی‌هنری کانون در خیابان حجاب تهران برپا می‌شود.
چهارمین جشنواره ملی اسباب‌بازی و نمایشگاه عرضه دست‌آوردهای این حوزه با شعار «تمرین زندگی» طی روزهای 26 تا 30 آبان 1397 در تهران برگزار می‌شود. این رویداد با همکاری ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی و با رویکرد حمایت از تولید ملی برگزار خواهد شد.

 

رویدادهای پیش رو

26 تا 31 اردیبهشت ماه 1398
27 تا 30 تیرماه 1398

 


 

معرفی شرکت ها: شرکت دانش بنیان تحقیقات صنعتی آفتابگردان تابان شرق