ثبت‌نام ششمین مجمع اقتصاد فناوری نانو آغاز شد

thum-49b062203d5beef7205-47 111731 ثبت‌نام ششمین مجمع اقتصاد فناوری نانو که به همت ستاد توسعه فناوری نانو معاونت علمی 29 و 30 آبان 97 برگزار می‌شود از امروز آغاز شد.

ششمین مجمع اقتصاد فناوری نانو در تاریخ 29 و 30 آبان 97 و با عنوان "جستجوی ستاره قطبی در آسمان نوآوری" برگزار خواهد شد. ثبت‌نام این رویداد، از تاریخ 2 مهر بر روی سایت رسمی مجمع به نشانی www.nanoecoforum.ir آغاز شده و تا 16 آبان ادامه خواهد داشت.
به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، گردهمایی سالانه‌ی مجمع اقتصاد فناوری نانو، مهم‌ترین رویداد مدیریتی فعالان فضای نوآوری در حوزه‌ی نانو است که از سال ۱۳۹۱ و به همت ستاد توسعه فناوری نانو معاونت علمی برگزار می‌شود.
این مجمع با تمرکز بر مسائل کسب‌وکارهای دانش‌بنیان و اقتصاد ناشی از آن‌ها در کشور، بستری برای تبادل تجربیات در زمینه‌ی فناوری و نوآوری و همفکری پیرامون چالش‌ها و موانع توسعه‌ی آن به‌ویژه در حوزه‌ی فناوری نانو فراهم کرده است. مهم‌ترین اهداف مجمع اقتصاد نانو را می‌توان تولید و انتشار محتواهای کاربردی در زمینه‌ی نوآوری و کسب‌وکار، مستندسازی و انتقال تجربیات ملموس توسعه و همچنین تسهیل همکاری‌ها و تعاملات میان بازیگران زیست‌بوم فناوری نانو کشور بر مبنای مفهوم نوآوری باز دانست.
به دنبال برگزاری موفق دوره‌ی پنجم این رویداد در مردادماه سال 96، ششمین دوره‌ی آن در تاریخ 29 و 30 آبان 97 و با عنوان "جستجوی ستاره قطبی در آسمان نوآوری" برگزار خواهد شد. ستاره‌ی قطبی ستاره‌ای است که به دلیل قرار گرفتن در راستای محور زمین، همواره موقعیت ثابتی در آسمان داشته و به همین جهت از دیرباز یکی از مهم‌ترین ابزارهای جهت‌یابی و انتخاب مسیر به‌شمار می‌رفته است.
در فضای پیچیده و همواره در حال تغییر نوآوری نیز انتخاب‌های استراتژیکی مانند انتخاب فناوری، محصول جدید و بازار هدف وجود دارند که تأثیری مستقیم بر موفقیت جامعه‌ی فناوری و نوآوری دارد. طبیعتاً مواجهه با این انتخاب‌ها بدون توجه به معیارها و ابزارهایی که می‌توانند بینش لازم را برای تصمیم‌گیری فراهم کنند، اشتباهی بزرگ خواهد بود. ششمین دوره‌ی مجمع اقتصاد فناوری نانو تلاش خواهد داشت تا به نکاتی بپردازد که توجه به آن‌ها می‌تواند کارکرد ستاره‌ی قطبی، این بار در آسمان نوآوری را به‌دنبال داشته باشد.
ثبت‌نام این رویداد، از تاریخ 2 مهر بر روی سایت رسمی مجمع به نشانی www.nanoecoforum.ir آغازشده و تا 16 آبان ادامه خواهد یافت. علاقه‌مندان به این رویداد می‌توانند اخبار تکمیلی مجمع اقتصاد فناوری نانو را از طریق سایت اینترنتی و صفحات رسمی مجمع در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنند.
همچنین امسال برای اولین بار، مجمع اقتصاد فناوری نانو در نمایشگاه بین‌المللی فناوری نانو در بازه‌ی زمانی 21 تا 24 مهرماه حضور داشته و میزبان بازدیدکنندگان محترم نمایشگاه در غرفه‌ی اختصاصی خود خواهد بود. ثبت‌نام ششمین مجمع اقتصاد فناوری نانو که به همت ستاد توسعه فناوری نانو معاونت علمی 29 و 30 آبان 97 برگزار می‌شود از امروز آغاز شد و 16 آبان ماه سال جاری ادامه دارد.

 

 

رویدادهای پیش رو

26 تا 31 اردیبهشت ماه 1398
27 تا 30 تیرماه 1398

 


 

معرفی شرکت ها: شرکت دانش بنیان تحقیقات صنعتی آفتابگردان تابان شرق