با حمایت معاونت علمی؛

سی و دومین جشنواره بین‌المللی خوارزمی برگزار می‌شود

thum-5e3bbe75f00c4d133b7-568 105866   سی و دومین جشنواره بین‌المللی خوارزمی با حمایت معاونت علمی برگزار می‌شود.
 
به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سی و دومین جشنواره بین‌المللی خوارزمی به‌منظور ارج نهادن به مقام والای پژوهشگران، نوآوران و فناوران کشور؛ ترویج فرهنگ کارآفرینی دانش‌بنیان و تجاری‌سازی نتایج تحقیقات برگزار می‌شود. 

علاقه‌مندان تا پایان شهریورماه مهلت دارند در سی و دومین جشنواره بین‌المللی خوارزمی که با حمایت معاونت علمی برگزار می‌شود، شرکت کنند.

سی و دومین جشنواره بین‌المللی خوارزمی در هفده گروه تخصصی شامل فناوری‌های شیمیایی، مکانیک، برق و کامپیوتر، هنر، معماری و شهرسازی، کشاورزی و منابع طبیعی، علوم پایه، عمران، مهندسی صنایع و مدیریت فناوری، مواد، متالورژی و انرژی‌های نو، زیست‌فناوری و علوم پایه پزشکی، محیط‌زیست، فناوری‌نانو، هوافضا، مهندسی نرم‌افزار و فناوری اطلاعات، مکاترونیک و صنایع دفاعی در پنج محور پژوهشی و فناوری شامل پژوهش‌های بنیادی، پژوهش‌های کاربردی، طرح‌های توسعه‌ای، ابتکار و نوآوری به  جشنواره بین‌المللی خوارزمی طرح‌های قابل‌پذیرش را دریافت می‌کند.
برگزیدگان این جشنواره از رییس جمهوری اسلامی ایران و همچنین وزیر علوم، تحقیقات و فناوری لوح تقدیر دریافت خواهند کرد. این افراد می‌توانند از تسهیلات بنیاد ملی نخبگان مطابق با آیین‌نامه مربوطه برخوردار شوند.
برگزیدگان سی و دومین جشنواره بین‌المللی خوارزمی به سازمان سنجش برای استفاده از تسهیلات مطابق با آیین‌نامه مربوطه معرفی می‌شوند. همچنین این افراد به پارک‌های علم و فناوری، مراکز رشد، صندوق‌های حمایتی و بنگاه‌های اقتصادی معرفی خواهند شد. 
 متقاضیان می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی جشنواره بین‌المللی خوارزمی به نشانی www.khwarizmi.ir با مراجعه به قسمت سامانه جامع جشنواره بین‌المللی خوارزمی نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.
سی و دومین جشنواره بین‌المللی خوارزمی به‌منظور ارج نهادن به مقام والای پژوهشگران، نوآوران و فناوران کشور؛ ترویج فرهنگ کارآفرینی دانش‌بنیان و تجاری سازی نتایج تحقیقات برگزار می‌شود. علاقه‌مندان تا پایان شهریورماه مهلت دارند در سی و دومین جشنواره بین‌المللی خوارزمی که با حمایت معاونت علمی برگزار می‌شود، شرکت کنند.

 

رویدادهای پیش رو

26 تا 31 اردیبهشت ماه 1398
27 تا 30 تیرماه 1398

 


 

معرفی شرکت ها: شرکت دانش بنیان تحقیقات صنعتی آفتابگردان تابان شرق