با حمایت ستاد فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی؛

نخستین رویداد ملی ایدمو برگزار می‌شود

thum-ea1e1177f55687e27b8-5632 106045   با حمایت ستاد فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی، نخستین رویداد ملی ایدمو (فراخوان جذب ایده های فناورانه) تیرماه سال جاری برگزار می شود.
به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، 5 ایده برتر در 5 حوزه فناوری در قالب «طرح ایدمو» در 2 سطح مبتدی و پیشرفته با همکاری ستاد فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی و توسط مرکز پیشران فناوری های راهبردی و تحقیقات کاربردی توسعه ای حمایت می شوند. 

موضوعات محوری طرح ایدمو شامل «ساخت نانو حسگر زیستی تشخیص محصولات تراریخت کشاورزی»، «طراحی بازی های واقعی جدید برای کودکان قبل از دبستان»، «ساخت حسگرهای زیستی تشخیص مستمر»، «موتورهای الکتریکی غیرمتعارف» و «دوربین های بلعیدنی» می شود.
ایدمو، رویدادی ملی است که به منظور فراخوان و جذب ایده های فناوران در حوزه های منتخب از سوی مرکز پیشران فناوری‏ های راهبردی و تحقیقات کاربردی توسعه ای (مرکز پیشرفت) برگزار می شود. این رویداد در سطح ملی و به صورت فصلی برنامه ریزی شده است که صاحبان ایده های برتر در آن از حمایت‏های ویژه مرکز پیشرفت (جوایز نفرات برتر: 3میلیون تومان جایزه ی نقدی، اولویت بهره مندی از الگوهای حمایتی مرکز پیشرفت، شرکت در دوره های آموزشی و توانمندسازی مرکز پیشرفت و ...) بهره‏ مند خواهند شد.
مهلت ارسال طرح ها از اول تا بستم تیرماه 1397 تعیین شده است و علاقه مندان شرکت در این طرح می توانند به لینک ثبت نام به آدرس PishraftCenter.ir مراجعه کنند.

 

رویدادهای پیش رو

26 تا 31 اردیبهشت ماه 1398
27 تا 30 تیرماه 1398

 


 

معرفی شرکت ها: شرکت دانش بنیان تحقیقات صنعتی آفتابگردان تابان شرق